کد خبر: 6557
تاریخ انتشار: شهریور ۲۲, ۱۴۰۰
گروه : اخبار مجلس

مقتدایی:هماهنگی و اطلاع رسانی جامعی برای اربعین حسینی صورت گیرد

مقتدایی:هماهنگی و اطلاع رسانی جامعی برای اربعین حسینی صورت گیرد

مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس طی نامه ای به وزیر امور خارجه تاکید کرد که باتوجه به زمان اندک تا اربعین حسینی، مستدعی است با قید فوریت هماهنگی و اطلاع رسانی جامع و دقیق صورت گیرد.

به گزارش ایپاپنا،عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی از نامه خود به وزیر امور خارجه خبر داد و اظهار داشت: در این نامه از وزیر امور خارجه تاکید کردیم که  در روزهای اخیر عدم اطلاع رسانی های واحد، دقیق و متقن باعث ایجاد سردرگمی های زیادی برای علاقمندان به حضور در مراسم راهپیمایی اربعین شده است.

وی افزود: طی این نامه از وزیر خواستیم تا دستور دهد با قید فوریت هماهنگی و اطلاع رسانی جامع و دقیق در این زمینه صورت گیرد چرا که نحوه اطلاع رسانی موجود، باعث ایجاد سوال و ابهامات متعددی برای هموطنان شده است.مقتدایی

جناب آقای دکتر امیر عبداللهیان
وزیر محترم امور خارجه
جناب آقای دکتر رشیدیان
رییس محترم سازمان حج و زیارت

باسلام و احترام،

ضمن تشکر از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته، همانگونه که مستحضرید در روزهای اخیر عدم اطلاع رسانی های واحد، دقیق و متقن باعث ایجاد سردرگمی های زیادی برای علاقمندان به حضور در مراسم راهپیمایی اربعین شده است.

باتوجه به تماس ها و سوالات مکرر جمعی از هموطنان و با عنایت به سفر دیروز نخست وزیر کشور عراق و اعلام خبر توافق جهت لغو روادید بین دو کشور، سوالات و ابهاماتی برای مشتاقان حضور در راهپیمایی اربعین ایجاد شده است. در همین راستا باتوجه به اینکه سفیر محترم کشورمان در عراق اعلام نموده اند، که درحال حاضر لغو روادید منحصر به سفرهای هوایی می باشد》، هموطنان دارای سوال درخصوص زمان اجرایی این توافق هستند. سوال اصلی این است که آیا این لغو روادید شامل مراسم اربعین خواهد شد و یا برای هفته ها و ماه های آینده برنامه ریزی شده است؟! همچنین درخصوص سرانجام تصمیمات جهت بازگشایی مرزهای زمینی هموطنان دارای سوال اند.

باتوجه به زمان اندک تا اربعین حسینی، مستدعی است دستور فرمایید با قید فوریت هماهنگی و اطلاع رسانی جامع و دقیق صورت گیرد. نحوه اطلاع رسانی موجود، باعث ایجاد سوال و ابهامات متعددی برای هموطنان شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *