کد خبر: 4997
تاریخ انتشار: تیر ۱۲, ۱۴۰۰
گروه : اجتماعی

فریدون حسنوند:مطالبات کارکنان صنعت نفت در حال بررسی است

فریدون حسنوند:مطالبات کارکنان صنعت نفت در حال بررسی است

فریدون حسنوند

فریدون حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات کارکنان صنعت نفت در کمیسیون انرژی و همچنین کمیسیون‌های تخصصی و مرتبط مجلس در دست بررسی است و در چند روز آینده نتیجه اقدام‌ها دیده خواهد شد.

به گزارش ایپاپنا،رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات کارکنان صنعت نفت در کمیسیون انرژی و همچنین کمیسیون‌های تخصصی و مرتبط مجلس در دست بررسی است و در چند روز آینده نتیجه اقدام‌ها دیده خواهد شد.

فریدون حسنوند ضمن بازدید از منطقه عملیاتی خارک در نشستی که با حضور کارکنان عملیاتی این منطقه برگزار شد، گفت: نوسازی، بهسازی، ایمن‌سازی تجهیزات حیاتی کشور در پایانه‌های نفتی ایران با تکیه بر توان داخلی کشور در حال انجام است و خوشبختانه شاهد هستیم تلاش برای بومی‌سازی تجهیزات در این شرکت به‌صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: نارضایتی‌های به حقی در باب حقوق کارکنان صنعت نفت در سال جاری وجود دارد که الحمدالله بین مجلس و دولت در زمینه بهبود حقوق و مزایا اتفاق‌نظر است و به‌زودی اقدام‌های لازم در این زمینه صورت خواهد پذیرفت.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مطالبات و مشکلات کارکنان صنعت نفت در کمیسیون انرژی و با همکاری، همراهی و هم‌افزایی همه دستگاه‌ها اعم از وزارت نفت، کمیسیون‌های تخصصی و مرتبط مجلس و دستگاه‌های نظارتی اعم از دیوان محاسبات، سازمان بازرسی، مرکز پژوهش‌های مجلس و دستگاه‌ها امنیتی بررسی و تصمیم‌های خوبی گرفته شده است و در چند روز آینده نتیجه اقدام‌ها دیده خواهد شد.

حسنوند عنوان کرد: برای مردم شریف ایران اسلامی این پیام را دارم، در گرمای بالای ۵۰ درجه و رطوبت بالای ۹۰ درصد فرزندان ایثارگر شما ایستاده‌اند تا دنیا بداند پرچم ایران همیشه در اهتزاز است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *