کد خبر: 4967
تاریخ انتشار: تیر ۱۲, ۱۴۰۰

دکتر فاطمه محمدبیگی:کلنگ بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی محمدیه به زمین زده می شود

دکتر فاطمه محمدبیگی:کلنگ بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی محمدیه به زمین زده می شود

دکتر فاطمه محمدبیگی

💢در مراسمی با حضور دکتر فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز و عضو کمیسیون بهداشت و درمان، استاندار محترم قزوین و مسئولان استانی و منطقه ای کلنگ احداث بیمارستان تخصصی یکصد تختخوابی محمدیه و مهرگان فردا یکشنبه ۱۳ تیرماه ۱۴۰۰ به زمین زده می شود.

به گزارش ایپاپنا،این بیمارستان با همت دکتر شکرزاده یکی از خیران ارجمند و با پیگیری دکتر محمدبیگی، نمایندگان و مسئولان استانی و دانشگاه علوم پزشکی قرار است در مدت ۳ الی ۴ سال آینده ساخته و به بهره برداری برسد.

دکتر فاطمه محمدبیگی پیش از این در دیدار با اعضای شورای شهر محمدیه در اردیبهشت ماه ضمن اعلام #خبر_خوب کلنگ زنی این بیمارستان در محمدیه اعلام کرده بود: یکی از مشکلات شهر محمدیه و مهرگان موضوع کمبود مراکز درمانی است، لذا برای ساخت بیمارستان در این منطقه پیگیری های مختلفی انجام و با یکی از خیران جلسات متعددی برگزار و خوشبختانه با رایزنی های صورت گرفته موانع پیش رو از جمله مشکل زمین این پروژه برطرف شد. همچنین پیگیر راه اندازی بیمارستان تامین اجتماعی در محمدیه هستیم چرا که با توجه به جمعیت و موقعیت صنعتی این شهر یک بیمارستان کفاف نخواهد کرد لذا این موضوع را مجددانه در سطح ملی در دیدار با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور پیگیر هستم. تلاش ما بهبود و توسعه شگرف زیرساخت های حوزه بهداشت و درمان استان قزوین در مدت خدمت در مسند نمایندگی است.

♻️لازم به ذکر است، افتتاح بوستان بانوان در مهرگان و کلنگ زنی میدان ورودی این منطقه، افتتاح چند واحد تجاری و افتتاح دوربین های نظارتی و ثبت پلاک در محمدیه از دیگر پروژه هایی است که فردا با حضور نمایندگان و مسئولان استان و منطقه انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *