کد خبر: 6706
تاریخ انتشار: مهر ۱۷, ۱۴۰۰
گروه : اخبار مجلس

احمدی سنگری: لزوم افزایش مراکز شبانه روزی واکسیناسیون رشت

احمدی سنگری: لزوم افزایش مراکز شبانه روزی واکسیناسیون رشت

لزوم افزایش مراکز شبانه روزی واکسیناسیون در رشت

به گزارش ایپاپنا، نماینده مردم شهرستان های رشت و خمام در جریان بازدید سرزده از مرکز واکسیناسیون شبانه روزی با انتقاد از صفوف طولانی واکسیناسیون بیان کرد : برای تسریع در روند خدمت رسانی به مردم باید مراکز شبانه روزی واکسیناسیون در رشت افزایش یابد.

به گزارش ….. محمد رضا احمدی سنگری نماینده مردم شهرستان های رشت و خمام به صورت سرزده از مرکز واکسیناسیون شبانه روزی احیا رشت بازدید کرد و از نزدیک در جریان گلایه‌ها و مشکلات مردم قرار گرفت.

احمدی سنگری طی این نظارت میدانی ضمن انتقاد از صفوف طولانی واکسیناسیون مرکز شبانه روزی واکسن کرونا در جمع خبرنگاران گفت : باید با افزایش مراکز شبانه روزی واکسیناسیون به روند تزریق واکسن کرونا سرعت بخشید تا شاهد کاهش صف های طولانی مرکز شبانه روزی واکسیناسیون در رشت باشیم.

نماینده مردم شهرستان های رشت و خمام تاکید کرد: از مسئولان علوم پزشکی خواستاریم جهت تسریع در روند خدمت رسانی هرچه زودتر این مشکلات را برطرف کنند و فرآیند تزریق واکسن در همه اقشار تسریع شود تا شاهد ازدحام شهروندان در نخستین ساعات بامداد مقابل مراکز دریافت واکسن نباشیم.احمدی سنگری

محمدرضا احمدی سنگری در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد و افزود: با وجود شتاب واکسیناسیون عمومی و تغییر وضعیت قرمز و فوق خطر شهرها و استان ها در کشور نباید اینگونه تلقی شود که رعایت پروتکل ها را کنار بگذاریم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان کرد: از هموطنان درخواست می کنم همچنان به رعایت پروتکل ها توجه لازم را داشته باشند، و از حضور در تجمع های غیرضروری نظیر مهمانی های خانوادگی و همچنین از سفرکردن های غیرضروری پرهیز کنند تا از شیوع مجدد پیک کرونا در استان گیلان جلوگیری شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *